• @[email protected]
      link
      fedilink
      22 years ago

      In not totally sure. I thought maybe something more than just something that has grape flavour added. Maybe a slightly different texture or something. It tasted good and was crunchy but at $6 a pack, I wouldn’t buy another one.

        • Jesus
          link
          fedilink
          22 years ago

          In my neck of the woods, 1.50 is the going price for a decent Apple. A shitty red delicious is 1.25.